. bilgi@anaokullarikresler.com

BEŞİRLİ ÇOCUK KREŞİ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ - Trabzon, Trabzon

BEŞİRLİ ÇOCUK KREŞİ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ

Belirtilmemiş   04622302222   Belirtilmemiş

Belirtilmemiş   Belirtilmemiş

2 Nolu Beşirli Mah. Eşref Bitlis Cad. 10 Usta Gül Sit. K:1 Trabzon Merkez, Trabzon Trabzon / Trabzon

BEŞİRLİ ÇOCUK KREŞİ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ Hakkında

 Alanında uzman, çocukları seven, çocuklarınızın sağlıklı eğitimi ve gelişimi için her şeyin düşünüldüğü eğitim alanlarımızla birlikte çocuklarınızın gelecekte başarılı bireyler olabilmesini amaçlayan eğitim ve bakım programımızı uygulayıp onları kendi çocuklarımız olarak görüyoruz. Zihinsel ve bedensel aktivitelerle eğitim programımızı destekliyor çocuklarınızı her yönden geliştirmeyi amaçlıyoruz. Çocuklarımızın gelecekte yaşamaları gerekecek olan sorunlara karşı, problem çözebilme, sorunlarla baş edebilme, karar alma, kararların sonuçlarını değerlendirebilme yetilerini geliştirebilmek için uyguladığımız eğitim methotlarımızla çocuklarımızı gelece hazırlıyoruz. Tüm bunlarla birlikte çocuklarımıza kendisini ifade etmeyi ve kendisini tanımayı da öğretiyoruz.

 

 Eğitimi sporla, sanatla, bilimle harmanlayarak çocuklarımızın geleceğine ışık tutuyoruz. Matematiksel ve sözel gelişmenin yanı sıra sporla, sanatla, bilimle ilgili çocukların, sporla, sanatla, bilimle ilgili olmayan çocuklara göre daha başarılı olacağı kesindir. Bu bağlamda çocuklarımızı farklı tekniklerle spora, sanata, bilime yönelterek gelişmelerine yardımcı oluyoruz. Her çocuk aynı değildir. Her birinin farklı yetenekleri, farklı düşünce yapıları ve farklı hayalleri vardır. Çocuklarımıza çok yönlü eğitim programları uygulayarak, her çocuk özeldir düşüncesiyle yaklaşıyor, kendilerini dış çevreye daha rahat ifade edebilmelerine yardımcı oluyoruz.

 

 Eğitim alanımız tüm güvenlik standartlarına uygun şekilde organize edilmiş olup gerekli tüm güvenlik belgelerine sahiptir. Çocuklarınızın ne kadar değerli olduğunun bilincindeyiz. En değerli varlıklarınızı korumak amacıyla gerekli olan her şeyi uyguladık. Sağlık ve hijyen standartları açısından her türlü uygunluk belgesine sahip eğitim merkezimizle çocuklarınızı hijyen ve sağlıklı ortamda eğitiyoruz. Resmi denetlemeleri beklemeden her an sağlık ve hijyen standartlarımızı koruyoruz. Çocuklarınız bize emanet. Bunu biliyoruz emanetinizi en güzel şekilde koruyacağımıza emin olabilirsiniz.

BEŞİRLİ ÇOCUK KREŞİ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

BEŞİRLİ ÇOCUK KREŞİ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ Videoları

Firma henüz video eklememiş.

BEŞİRLİ ÇOCUK KREŞİ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazın

İletişim Bilgileri


2 Nolu Beşirli Mah. Eşref Bitlis Cad. 10 Usta Gül Sit. K:1 Trabzon Merkez, Trabzon Trabzon / Trabzon

Harita Konum

Mesaj Formu