. bilgi@anaokullarikresler.com

SAMSUN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ - KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ - İlkadım, Samsun

SAMSUN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ - KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ

Belirtilmemiş   03624311720   Belirtilmemiş

Belirtilmemiş   Belirtilmemiş

Pazar Mah. 100. Yıl Blv. (Emniyet Binası İçinde Giriş Hizmet Katı) İlkadım, Samsun Samsun / İlkadım

SAMSUN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ - KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ Hakkında

 Çocuklarınızın eğitimi ve gelişimi için gerekli olan tüm ekipmanlar eğitim merkezimizde mevcuttur. Eğitim programımızı genel müfredat düzeni ile birlikte oyunlarla, çeşitli spor aktiviteleriyle harmanlıyor çocuklarınızın öğrenirken keyifli vakit geçirmesi için tüm imkanları sağlıyoruz. Çocuklarımızı hayata hazırlamak için, karşılaşacağı güçlükleri aşabilmesini sağlamak amacıyla, karar alma, problem çözebilme, çok yönlü düşünebilme yeteneklerini geliştirebilecekleri programlar uyguluyor, bu sayede hayata daha güvenle başlamaları için çalışıyoruz.

 

 Beden gelişimi, zihin gelişimi kadar önemlidir. Çocuğunuzun bedensel gelişimini çeşitli spor etkinlikleriyle destekleyen faaliyetler uygulayarak zihinle birlikte bedensel gelişime önem veriyoruz. Bunun yanında teknoloji bilgisi ve sanat ilgisi üzerine yaptığımız çalışmalarla çocuklarınıza sanatı sevdiriyor teknolojiyi doğru kullanmayı öğretiyoruz. Her çocuk aynı değildir. Her birinin farklı yetenekleri, farklı düşünce yapıları ve farklı hayalleri vardır. Çocuklarımıza çok yönlü eğitim programları uygulayarak, her çocuk özeldir düşüncesiyle yaklaşıyor, kendilerini dış çevreye daha rahat ifade edebilmelerine yardımcı oluyoruz.

 

 İçiniz rahat şekilde çocuğunuzu bize teslim edebilmeniz için her şey düşünüldü. Tüm eğitim ve oyun alanlarımızda çocuklarımızın güvenliği için tüm önlemler alınmıştır. Bu önlemler doğrultusunda çocuklarınızı güvenle bizlere emanet edebilirsiniz. Her şeyden koruyup sakındığınız çocuklarınızı bize emanet ederken tereddüt etmemeniz için güvenlik konularında aldığımız önlemler gibi hijyen ve sağlık konularında da tüm önlemleri aldık.

SAMSUN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ - KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

SAMSUN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ - KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ Videoları

Firma henüz video eklememiş.

SAMSUN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ - KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazın

İletişim Bilgileri


Pazar Mah. 100. Yıl Blv. (Emniyet Binası İçinde Giriş Hizmet Katı) İlkadım, Samsun Samsun / İlkadım

Harita Konum

Mesaj Formu