. bilgi@anaokullarikresler.com

VİLAYETLER HİZMET BİRLİĞİ GÜLÜMSE ANAOKULU - Kırıkkale, Kırıkkale

VİLAYETLER HİZMET BİRLİĞİ GÜLÜMSE ANAOKULU

Belirtilmemiş   03182560025   Belirtilmemiş

gulumse71@hotmail.com   Belirtilmemiş

Bahçelievler Mah. 2097 Sok. 36 Kırıkkale Merkez, Kırıkkale Kırıkkale / Kırıkkale

VİLAYETLER HİZMET BİRLİĞİ GÜLÜMSE ANAOKULU Hakkında

 Tam donanımlı eğitim alanlarımız, tecrübemiz ve alanında uzman, güler yüzlü personellerimizle; dış çevresinin farkında, sorumluluklarının bilincinde, keşfedilmeyi bekleyen yeteneklerini gün yüzüne çıkaran, saygılı, sevgi yüklü, başarılı ve duyarlı bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktayız. Çocuklarınızı çocuklarımız olarak görüyor, onlara sizler gibi şefkatle, ilgiyle ve sevgiyle eğitim veriyoruz. Bedensel ve zihinsel aktivitelerle çocuklarımızın sporla, sanatla, bilimle iç içe olmasını sağlıyoruz. Çocuklarımızı hayata hazırlamak için, karşılaşacağı güçlükleri aşabilmesini sağlamak amacıyla, karar alma, problem çözebilme, çok yönlü düşünebilme yeteneklerini geliştirebilecekleri programlar uyguluyor, bu sayede hayata daha güvenle başlamaları için çalışıyoruz.

 

 Eğitimi sporla, sanatla, bilimle harmanlayarak çocuklarımızın geleceğine ışık tutuyoruz. Matematiksel ve sözel gelişmenin yanı sıra sporla, sanatla, bilimle ilgili çocukların, sporla, sanatla, bilimle ilgili olmayan çocuklara göre daha başarılı olacağı kesindir. Bu bağlamda çocuklarımızı farklı tekniklerle spora, sanata, bilime yönelterek gelişmelerine yardımcı oluyoruz. Her çocuk aynı değildir. Her birinin farklı yetenekleri, farklı düşünce yapıları ve farklı hayalleri vardır. Çocuklarımıza çok yönlü eğitim programları uygulayarak, her çocuk özeldir düşüncesiyle yaklaşıyor, kendilerini dış çevreye daha rahat ifade edebilmelerine yardımcı oluyoruz.

 

 Eğitim merkezimizde çocuklarınızın güvenliği için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünüldü, tüm önlemler alındı. Gönül rahatlığıyla çocuklarınızı bize teslim edebilirsiniz. Çocuklarınızın her an güvende olacağından emin olabilirsiniz. Eğitim merkezimiz tüm güvenlik standartlarına uygun olduğu gibi aynı şekilde tüm hijyen ve sağlık standartlarına da uygundur. Çocuklarımızın sağlığı ve güvenliği her şeyden önemlidir. Bunu biliyor ve bu bilinçle hijyen, sağlık ve güvenlik konularında töleransımız olmadan çalışıyoruz.

VİLAYETLER HİZMET BİRLİĞİ GÜLÜMSE ANAOKULU Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

VİLAYETLER HİZMET BİRLİĞİ GÜLÜMSE ANAOKULU Videoları

Firma henüz video eklememiş.

VİLAYETLER HİZMET BİRLİĞİ GÜLÜMSE ANAOKULU Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazın

İletişim Bilgileri


Bahçelievler Mah. 2097 Sok. 36 Kırıkkale Merkez, Kırıkkale Kırıkkale / Kırıkkale

Harita Konum

Mesaj Formu