. bilgi@anaokullarikresler.com

ÖZEL KEŞİF GEMİSİ KREŞ VE ÖNOKUL - Kırıkkale, Kırıkkale

ÖZEL KEŞİF GEMİSİ KREŞ VE ÖNOKUL

Belirtilmemiş   03182240590   Belirtilmemiş

kesifgemisi@hotmail.com   Belirtilmemiş

Tepebaşı Mah. Lale Sok. 9 Kırıkkale Merkez, Kırıkkale Kırıkkale / Kırıkkale

ÖZEL KEŞİF GEMİSİ KREŞ VE ÖNOKUL Hakkında

 Çocuklarınızın eğitimi ve gelişimi için gerekli olan tüm ekipmanlar eğitim merkezimizde mevcuttur. Eğitim programımızı genel müfredat düzeni ile birlikte oyunlarla, çeşitli spor aktiviteleriyle harmanlıyor çocuklarınızın öğrenirken keyifli vakit geçirmesi için tüm imkanları sağlıyoruz. Çocuklarımızı hayata hazırlamak için, karşılaşacağı güçlükleri aşabilmesini sağlamak amacıyla, karar alma, problem çözebilme, çok yönlü düşünebilme yeteneklerini geliştirebilecekleri programlar uyguluyor, bu sayede hayata daha güvenle başlamaları için çalışıyoruz.

 

 Eğitimi sporla, sanatla, bilimle harmanlayarak çocuklarımızın geleceğine ışık tutuyoruz. Matematiksel ve sözel gelişmenin yanı sıra sporla, sanatla, bilimle ilgili çocukların, sporla, sanatla, bilimle ilgili olmayan çocuklara göre daha başarılı olacağı kesindir. Bu bağlamda çocuklarımızı farklı tekniklerle spora, sanata, bilime yönelterek gelişmelerine yardımcı oluyoruz. Anaokulu eğitiminin temel felsefesinin biraz dışına çıkıp komplike eğitim programları uygulayarak çocuklarınızı çok yönlü olarak geliştirmeyi kendimize amaç edindik. Çocuklarınızın içindeki cevheri dışarı çıkarmasına yardımcı olarak onları sanatla, sporla bilimle teknolojiyle buluşturuyoruz.

 

 İçiniz rahat şekilde çocuğunuzu bize teslim edebilmeniz için her şey düşünüldü. Tüm eğitim ve oyun alanlarımızda çocuklarımızın güvenliği için tüm önlemler alınmıştır. Bu önlemler doğrultusunda çocuklarınızı güvenle bizlere emanet edebilirsiniz. Her şeyden koruyup sakındığınız çocuklarınızı bize emanet ederken tereddüt etmemeniz için güvenlik konularında aldığımız önlemler gibi hijyen ve sağlık konularında da tüm önlemleri aldık.

ÖZEL KEŞİF GEMİSİ KREŞ VE ÖNOKUL Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

ÖZEL KEŞİF GEMİSİ KREŞ VE ÖNOKUL Videoları

Firma henüz video eklememiş.

ÖZEL KEŞİF GEMİSİ KREŞ VE ÖNOKUL Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazın

İletişim Bilgileri


Tepebaşı Mah. Lale Sok. 9 Kırıkkale Merkez, Kırıkkale Kırıkkale / Kırıkkale

Harita Konum

Mesaj Formu