. bilgi@anaokullarikresler.com

SILA ÇOCUK EVİ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ - Palandöken, Erzurum

SILA ÇOCUK EVİ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ

Belirtilmemiş   04423424157   Belirtilmemiş

Belirtilmemiş   Belirtilmemiş

Hüseyin Avni Ulaş Mah. Alpaslan Türkeş Blv. G Blok (Araştırma Hastanesi Karşısı) Yıldızkent, Palandöken, Erzurum Erzurum / Palandöken

SILA ÇOCUK EVİ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ Hakkında

 Çocuklarınızın eğitimi ve gelişimi için gerekli olan tüm ekipmanlar eğitim merkezimizde mevcuttur. Eğitim programımızı genel müfredat düzeni ile birlikte oyunlarla, çeşitli spor aktiviteleriyle harmanlıyor çocuklarınızın öğrenirken keyifli vakit geçirmesi için tüm imkanları sağlıyoruz. Gelecekte birçok sorunla, problemle karşılaşacak olan çocuklarınız, gelecekte seçim yapmak, karar almak, problem çözmek zorunda kalacaklar. Bu durumlarla karşı karşıya kaldıklarında en faydalı sonuçları alabilmeleri için onları şimdiden hazırlıyoruz.

 

 Bize göre eğitim yalnızca kitapla, kalemle, yazıyla, yazılanları okumakla yeterli olacak bir olgu değildir. Çocuğunuzun eğitiminin temellerinin atıldığı bu yıllarda onları sporla, sanatla, bilimle tanıştırarak gelecekte amaçlayacağı hedeflere ilham olmaya çalışıyoruz. Analitik düşünce yapısı gelişmiş çocukların gelecekte başarılı bireyler olacağı yadsınmaz bir gerçek olduğundan çocuğunuzun analitik düşünce yapısını geliştirici aktivitelerle onları hayata hazırlıyoruz. Çeşitli dalların birbirine uyumlanmasıyla oluşturduğumuz eğitim programımızla çocuğun iç dünyasını dışarı taşımasını destekliyoruz. Böylelikle çocuklarımızın kendilerini daha net ifade edebilmelerini sağlarken, gelecekte başarılı olabilmelerinin anahtarını kendi kendilerine bulmalarını amaçlıyoruz.

 

 İçiniz rahat şekilde çocuğunuzu bize teslim edebilmeniz için her şey düşünüldü. Tüm eğitim ve oyun alanlarımızda çocuklarımızın güvenliği için tüm önlemler alınmıştır. Bu önlemler doğrultusunda çocuklarınızı güvenle bizlere emanet edebilirsiniz. Sağlık ve hijyen standartları açısından her türlü uygunluk belgesine sahip eğitim merkezimizle çocuklarınızı hijyen ve sağlıklı ortamda eğitiyoruz. Resmi denetlemeleri beklemeden her an sağlık ve hijyen standartlarımızı koruyoruz. Çocuklarınız bize emanet. Bunu biliyoruz emanetinizi en güzel şekilde koruyacağımıza emin olabilirsiniz.

SILA ÇOCUK EVİ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

SILA ÇOCUK EVİ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ Videoları

Firma henüz video eklememiş.

SILA ÇOCUK EVİ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazın

İletişim Bilgileri


Hüseyin Avni Ulaş Mah. Alpaslan Türkeş Blv. G Blok (Araştırma Hastanesi Karşısı) Yıldızkent, Palandöken, Erzurum Erzurum / Palandöken

Harita Konum

Mesaj Formu