. bilgi@anaokullarikresler.com

ÖZEL PROF. DR. BESİM ÜSTÜNEL & GÜLEN ÜSTÜNEL ANAOKULU - Adalar, İstanbul

ÖZEL PROF. DR. BESİM ÜSTÜNEL & GÜLEN ÜSTÜNEL ANAOKULU

Belirtilmemiş   02163823082   Belirtilmemiş

bilgi@ustunelanaokulu.com   Belirtilmemiş

Büyükada Nizam Mah. Çınar Cad. 30 Adalar, İstanbul İstanbul / Adalar

ÖZEL PROF. DR. BESİM ÜSTÜNEL & GÜLEN ÜSTÜNEL ANAOKULU Hakkında

 Çocuklarınızın eğitimi ve gelişimi için gerekli olan tüm ekipmanlar eğitim merkezimizde mevcuttur. Eğitim programımızı genel müfredat düzeni ile birlikte oyunlarla, çeşitli spor aktiviteleriyle harmanlıyor çocuklarınızın öğrenirken keyifli vakit geçirmesi için tüm imkanları sağlıyoruz. Gelecekte birçok sorunla, problemle karşılaşacak olan çocuklarınız, gelecekte seçim yapmak, karar almak, problem çözmek zorunda kalacaklar. Bu durumlarla karşı karşıya kaldıklarında en faydalı sonuçları alabilmeleri için onları şimdiden hazırlıyoruz.

 

 Beden gelişimi, zihin gelişimi kadar önemlidir. Çocuğunuzun bedensel gelişimini çeşitli spor etkinlikleriyle destekleyen faaliyetler uygulayarak zihinle birlikte bedensel gelişime önem veriyoruz. Bunun yanında teknoloji bilgisi ve sanat ilgisi üzerine yaptığımız çalışmalarla çocuklarınıza sanatı sevdiriyor teknolojiyi doğru kullanmayı öğretiyoruz. Her çocuk aynı değildir. Her birinin farklı yetenekleri, farklı düşünce yapıları ve farklı hayalleri vardır. Çocuklarımıza çok yönlü eğitim programları uygulayarak, her çocuk özeldir düşüncesiyle yaklaşıyor, kendilerini dış çevreye daha rahat ifade edebilmelerine yardımcı oluyoruz.

 

 İçiniz rahat şekilde çocuğunuzu bize teslim edebilmeniz için her şey düşünüldü. Tüm eğitim ve oyun alanlarımızda çocuklarımızın güvenliği için tüm önlemler alınmıştır. Bu önlemler doğrultusunda çocuklarınızı güvenle bizlere emanet edebilirsiniz. Sağlık ve hijyen standartları açısından her türlü uygunluk belgesine sahip eğitim merkezimizle çocuklarınızı hijyen ve sağlıklı ortamda eğitiyoruz. Resmi denetlemeleri beklemeden her an sağlık ve hijyen standartlarımızı koruyoruz. Çocuklarınız bize emanet. Bunu biliyoruz emanetinizi en güzel şekilde koruyacağımıza emin olabilirsiniz.

ÖZEL PROF. DR. BESİM ÜSTÜNEL & GÜLEN ÜSTÜNEL ANAOKULU Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

ÖZEL PROF. DR. BESİM ÜSTÜNEL & GÜLEN ÜSTÜNEL ANAOKULU Videoları

Firma henüz video eklememiş.

ÖZEL PROF. DR. BESİM ÜSTÜNEL & GÜLEN ÜSTÜNEL ANAOKULU Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazın

İletişim Bilgileri


Büyükada Nizam Mah. Çınar Cad. 30 Adalar, İstanbul İstanbul / Adalar

Harita Konum

Mesaj Formu