. bilgi@anaokullarikresler.com

AVRUPA KIDS ANAOKULU ATA ŞUBESİ - Aydın, Aydın

AVRUPA KIDS ANAOKULU ATA ŞUBESİ

Belirtilmemiş   05538440900   Belirtilmemiş

aydin@avrupakids.com   Belirtilmemiş

Adnan Menderes Mah. Doğu Çevre Blv. 708 Sok. 1 Efeler, Aydın Aydın / Aydın

AVRUPA KIDS ANAOKULU ATA ŞUBESİ Hakkında

 Çocuklarınızın eğitimi ve gelişimi için gerekli olan tüm ekipmanlar eğitim merkezimizde mevcuttur. Eğitim programımızı genel müfredat düzeni ile birlikte oyunlarla, çeşitli spor aktiviteleriyle harmanlıyor çocuklarınızın öğrenirken keyifli vakit geçirmesi için tüm imkanları sağlıyoruz. Çocuklarımızı hayata hazırlamak için, karşılaşacağı güçlükleri aşabilmesini sağlamak amacıyla, karar alma, problem çözebilme, çok yönlü düşünebilme yeteneklerini geliştirebilecekleri programlar uyguluyor, bu sayede hayata daha güvenle başlamaları için çalışıyoruz.

 

 Beden gelişimi, zihin gelişimi kadar önemlidir. Çocuğunuzun bedensel gelişimini çeşitli spor etkinlikleriyle destekleyen faaliyetler uygulayarak zihinle birlikte bedensel gelişime önem veriyoruz. Bunun yanında teknoloji bilgisi ve sanat ilgisi üzerine yaptığımız çalışmalarla çocuklarınıza sanatı sevdiriyor teknolojiyi doğru kullanmayı öğretiyoruz. Çeşitli dalların birbirine uyumlanmasıyla oluşturduğumuz eğitim programımızla çocuğun iç dünyasını dışarı taşımasını destekliyoruz. Böylelikle çocuklarımızın kendilerini daha net ifade edebilmelerini sağlarken, gelecekte başarılı olabilmelerinin anahtarını kendi kendilerine bulmalarını amaçlıyoruz.

 

 Eğitim merkezimizde çocuklarınızın güvenliği için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünüldü, tüm önlemler alındı. Gönül rahatlığıyla çocuklarınızı bize teslim edebilirsiniz. Çocuklarınızın her an güvende olacağından emin olabilirsiniz. Her şeyden koruyup sakındığınız çocuklarınızı bize emanet ederken tereddüt etmemeniz için güvenlik konularında aldığımız önlemler gibi hijyen ve sağlık konularında da tüm önlemleri aldık.

AVRUPA KIDS ANAOKULU ATA ŞUBESİ Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

AVRUPA KIDS ANAOKULU ATA ŞUBESİ Videoları

Firma henüz video eklememiş.

AVRUPA KIDS ANAOKULU ATA ŞUBESİ Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazın

İletişim Bilgileri


Adnan Menderes Mah. Doğu Çevre Blv. 708 Sok. 1 Efeler, Aydın Aydın / Aydın

Harita Konum

Mesaj Formu